Labanoro turtai

Labanoro turtai yra įsikūrę Labanoro regioninio parko teritorijoje, saugomų teritorijų tinkle. Šis didžiausias Lietuvoje regioninis parkas išsiskiria savo kraštovaizdžių įvairove ir nepaprastai turtinga augalija. Didžiausia parko dalį užima miškai. Parkas išskirtinis tuo, kad žemės ūkio veikla yra vykdoma su labai dideliais apribojimais, todėl mes siūlome išskirtinės ir ypač aukštos kokybės produktus, kurie pasieks jus iš pirmų rankų. 

Pagrindinę mūsų produkciją sudaro medaus produktai, kurių gamyboje naudojame parko teritorijoje surinktas ir liofilizuotas įvairias uogų rūšis, bei uogas, kurias užauginame savo mažame šeimos ūkyje. Taip pat mūsų gaminamoje produkcijoje rasite kelis produktus, kuriems gaminti naudojame ingredientus iš egzotinių šalių, todėl galime teigti, kad mūsų gaminama produkcija yra beveik 100% išgaunama Labanoro regioninio parko teritorijoje. Mūsų asortimente rasite ir liofilizuotų (šaltyje džiovintų) uogų, kurias perdirbant jų sudėtyje išsaugoma daugiau nei 97% maistinių medžiagų. 

Džiaugiamės tuo, kad bet kuriuo metų laiku galime pasiūlyti produkciją, kuri primins vasarą bei ją pamėgs tiek mažas, tiek didelis jos vartotojas.

Krepšelis Uždaryti